Upozorňujeme, že otázky zaslané prostredníctvom tejto webovej stránky sú sledované iba v pracovných dňoch od 8.00 do 17.00.

Kontaktujte nás na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Upozornenie na spracovanie osobných údajov
Vami poskytnuté informácie môžu byť použité spoločnosťou Astellas, aby sme vám poskytovali služby, ktoré vás zaujímajú, a odpovedali na akékoľvek otázky, ktoré môžete poslať pomocou našej webovej stránky. Vami poskytnuté informácie môžu byť zdieľané s našimi dodávateľmi, pôsobiacimi pod našim dohľadom a zachovávajúcimi primerané technické, organizačné a bezpečnostné opatrenia na ochranu informácií. Informácie môžu byť tiež poskytnuté štátnym regulačným orgánom, ak to vyžadujú právne predpisy. Viac informácii nájdete v našich “Hlavných zásadách ochrany osobných údajov webovej stránky

Novinky

CSR – Corporate Social Responsibility

Spoločnosť Astellas Pharma Europe podporuje projekty, ktoré zachraňujú ľudské životy a dávajú ľuďom na celom svete nádej na lepší život.

viac >

TRANSPARENCY

Astellas Pharma s.r.o., organizačná zložka (“Astellas Slovensko”) je členom asociácie European Federation of Pharmaceutical Industries and Associations (“EFPIA”).

viac >